skip to Main Content
PH: +48 668 178 492 biuro@msservices.pl

Potrzebujesz wsparcia merchandisingowego?
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i specjalistycznej wyceny.

Zarządzamy usługą Merchandisingową online w czasie rzeczywistym

Perfekcyjna ekspozycja

Mobilna aplikacja raportowa pozwala systemowo zarządzać usługą i realnie wpływać na poziom realizacji i zlecenia Producenta. Jednocześnie daje pełną kontrolę zgodności realizacji z planem wizyt merchandisera (obecność) w poszczególnych lokalizacjach, zgodnie z harmonogramem oraz jakość wykonywanych zadań.

Zapewniamy ustalone SLA, rozliczamy się z KPI

Odpowiedzialność za wyniki

Zarządzamy informacją w obszarach krytycznych dla klienta tj. obsada, ciągłość serwisu, dostępność kluczowych SKU, egzekucja centralnych ustaleń promocyjnych. W panelu Klienta udostępniamy aktualizowane na bieżąco, zagregowane dane dotyczące realizacji poprzez aplikację webową. Tworzymy dedykowane raporty dopasowane do potrzeb klienta.

Egzekucja 100% – Wyegzekwujemy warunki zakontraktowane
przez Twoją firmę z sieciami handlowymi

Jeżeli jeszcze nie masz zawartych kontraktów z sieciami handlowymi, zapytaj o ofertę.

Szybko reagujemy na zarejestrowany problem

Zespół Wsparcia Operacyjnego

Szybkość reakcji zapewnia nam zespół administratorów systemu raportowego, który współpracuje z ogólnopolską strukturą koordynatorów regionalnych i managerami projektów.

Działamy zgodnie z wypracowanymi procedurami. W razie nieprawidłowego wykonania reagujemy natychmiast. Na bieżąco korygujemy ewentualne błędy, wysyłając krótkie komunikaty systemowe do merchandiserów i koordynatorów.”

Szkolimy, zapewniamy rozwój, dajemy stałe zatrudnienie

Niska rotacja w zespole

Kluczowym elementem skutecznej realizacji usługi merchandisingowej jest efektywne działanie funkcji HR. Największe wyzwania dzisiejszego rynku to utrzymanie niskiej – poniżej 10 procent – rotacji oraz wysokiej retencji sił terenowych. Nasza strategia to m.in. pakietyzacja serwisów, kafeteryjny system benefitów, szkolenia produktowe i onboardingowe online oraz możliwość rozwoju w strukturach organizacji.

Na wyzwania rekrutacyjne reagujemy szybko dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu HR Bot. Wirtualny asystent rekrutacji zapyta kandydata o dostępność, lokalizacje i przekaże kontakt do naszego zespołu administratorów, którzy skontaktują się z kandydatem i umówią go na spotkanie z koordynatorem.

Systemy na których pracujemy

Od rekrutacji i selekcji, poprzez podpisywanie umów, onboarding i szkolenia pracownicze, po zarządzanie usługą – wszystkie kroki realizujemy sprawniej i szybciej opierając się na programach IT.

Back To Top
Search