#najlepszyzespółhandlowy #superpraca #lubiętocorobię

kariera

Kariera

MS Services to duża firma, ale ludzie i relacje są dla nas na równi z wynikami biznesowymi. U nas zawsze dużo się dzieje, ale jeśli potrafisz wykorzystać swoje mocne strony i dobrze zorganizować swoją pracę, to docenisz możliwość samodzielnego działania i stały rozwój.

Dlaczego my?

Kariera

proces rekrutacji

aktualne oferty

Dlaczego my?

MS Services tworzą ludzie, których pasją jest praca w sprzedaży i obsłudze Klienta. Każdego roku nasz zespół powiększa się i dołączają do nas najlepsi handlowcy, merchandiserzy, osoby piastujące stanowiska wspierające sprzedaż. Dołącz do nas!

Na jakie stanowiska najczęściej rekrutujemy

MERCHANDISER

KOORDYNATOR REGIONALNY

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

PROJECT
MANAGER

HQ BACKOFFICE

Praca w MS daje dużo satysfakcji i nowych doświadczeń w kontaktach z ludźmi oraz przy realizacji różnych zadań. Dzięki współpracy z moim Koordynatorem zawsze wiem, że mam wsparcie w trudnych sytuacjach.

Mariusz, Merchandiser

merchandiser

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

Będziesz reprezentowal współpracujących z nami producentów w miejscu sprzedaży ich produktów. Twoim zadaniem będzie m.in. regularne odbywanie wizyt w halach handlowych, wykładanie towaru na półki, dbanie o relacje z personelem sklepu i przedstawicielami producentów oraz raportowanie wykonanych zadań.

Kto decyduje o Twoim zatrudnieniu?

Koordynator Regionalny może zapytać Cię m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, doświadczenie w relacjach z przedstawicielami producenta, dyspozycyjność oraz o umiejętność radzenia sobie z presją czasu. Będzie wymagał dokładności, dużego zaangażowania oraz posiadania smartfona, na którym będziesz mógł zainstalować naszą aplikację do raportowania.

koordynator regionalny

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

Będziesz koordynował realizację serwisu na halach handlowych i monitorował realizację zadań przez merchandiserów. Do Twoich obowiązków będzie należała rekrutacja i szkolenie pracowników, weryfikacja poprawności wykonanej usługi, rozliczenie wynagrodzeń pracowników oraz bieżąca współpraca z Kierownikami Hal, Przedstawicielami Handlowymi Klientów, dla których realizujemy serwis i Project Managerami MS.

Kto decyduje o Twoim zatrudnieniu?

Kierownik Struktury Terenowej. Zapyta Cię m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, w szczególności to związane z koordynowaniem pracy rozproszonego zespołu i obsługą Klientów, największy sukces bądź porażkę, aspiracje zawodowe.  Sprawdzi wiedzę branżową. Zwróci uwagę na umiejętności organizacyjne i interpersonalne. Opowie o wymaganych standardach pracy i oczekiwaniach Klientów.

Ta praca to pełen kalejdoskop zdarzeń, każdego dnia uczę się odnajdywać w nowych sytuacjach oraz szukać innowacyjnych rozwiązań.

Martyna, Koordynator Regionalny

MS Services to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, pełni zaangażowania, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać nowym wyzwaniom.

Adam, Przedstawiciel Handlowy

przedstawiciel handlowy

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

Będziesz pokonywał wiele kilometrów odwiedzając klientów/sklepy na stałe znajdujących się w Twojej bazie, ale i pozyskiwał nowych klientów, przekonywał do zakupu towarów lub usług, przedstawiał oferty promocyjne, monitorował dostawy.

Kto decyduje o Twoim zatrudnieniu?

Regionalny Kierownik Sprzedaży.

Zapyta Cię m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, największy sukces bądź porażkę handlową. Sprawdzi wiedzę o klientach czy dystrybutorach na danym terenie. Zwróci uwagę na umiejętności negocjacyjne i interpersonalne. Opowie o wymaganych standardach pracy i producenta.

project manager

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

Będziesz zarządzał projektem/ami i koordynował realizację usługi (merchandisingu, outsourcingu sił sprzedaży) i rozwijał współpracę z dedykowanymi Klientami – głównie producentami z branży spożywczej (słodycze, napoje itp.). Do Twoich zadań będzie należało monitorowanie realizacji zadań w terenie za pomocą systemu CRM, zarządzanie budżetem projektu – rozliczenie pracowników realizujących usługę, optymalizacja kosztów oraz bieżąca współpraca z Klientem.

Kto decyduje o Twoim zatrudnieniu?

Dyrektor Linii Biznesowej.

Zapyta Cię m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, w szczególności to związane z pozyskiwaniem i/lub obsługą Klientów, największy sukces bądź porażkę, aspiracje zawodowe. Sprawdzi wiedzę branżową. Zwróci uwagę na umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i  interpersonalne. Opowie o wymaganych standardach pracy i oczekiwaniach Klientów.

Moja wieloletnia współpraca z MS Services pozwoliła na wielokierunkowy rozwój, w różnych obszarach działalności firmy oraz codzienną pracę z zespołem fantastycznych ludzi.

Weronika, Project Manager

Pracuję w dziale finansów w głównej siedzibie Ms Services w Warszawie. Firma daje mi możliwość rozwoju zawodowego w obszarze controllingu, szybko odnalazłam się w strukturze Firmy dzięki ludziom, z którymi mam przyjemność współpracować.

Kasia, Specjalista ds. Rozliczeń

HQ Backoffice

Jakie oferty pracy na Ciebie czekają?

W biurach zatrudniamy Kierowników Projektów oraz specjalistów wspierających realizację naszych usług w obszarze księgowości, HR, kadr i płac, floty, IT, analityki sprzedaży czy rozwoju aplikacji, na których pracujemy.

Kto decyduje o Twoim zatrudnieniu?

Kierownik Danego Działu.

Zapyta Cię m.in. o dotychczasowe doświadczenie zawodowe, w szczególności to związane z pracą na analogicznym stanowisku i/lub w branży outsourcingowej,  największy sukces bądź porażkę, aspiracje zawodowe. Sprawdzi wiedzę i zwróci uwagę na umiejętności organizacyjne, negocjacyjne i interpersonalne. Opowie o wymaganych standardach pracy i oczekiwaniach Klientów.

Proces rekrutacji

Najtrudniejszy pierwszy krok

zrób dobre pierwsze wrażenie

poznaj przełożonego

ustalmy warunki współpracy

wchodzisz w to?

Sprawdź nasze aktualne oferty

Nie znalazłeś nic dla siebie?

Aktualności

Facebook

Przewiń do góry