skip to Main Content
PH: +48 668 178 492 biuro@msservices.pl

Kreatywny zespół do zadań specjalnych

Potrafimy szybko przedstawić koncepcję kreacji i przeprowadzenia akcji field marketingowej, efektywnie ją zaplanować i wdrożyć w skali lokalnej lub ogólnopolskiej. Audyty przed i w trakcie realizacji oraz podsumowanie naszych działań zapewnią Ci bezpieczeństwo i osiągnięcie pożądanego rezultatu.

Potrzebujesz wsparcia w Promocji?
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i specjalistycznej wyceny.

DEGUSTACJE

Wesprzemy działania związane z wprowadzeniem na rynek nowego produktu. Łącząc zalety samplingu i animacji, wpłyniemy na zmysły shoppera: smak, wzrok, węch.

AKCJE WIZERUNKOWE I ANIMACJE

Zrealizujemy każdą akcję field marketingową zarówno w skali lokalnej, jak i ogólnopolskiej. Nasze kreatywne podejście zapewni Ci dotarcie z produktem do odpowiedniej grupy docelowej. Zaproponujemy scenariusz, który pozwoli na skuteczny dialog z shopperem, zapoznanie go z naszym smakiem produktu, czy sposobem jego użycia.

AMBASADORING

Zbudujemy dedykowany zespół, który zadba o aktywną promocję i wizerunek Twojej marki oraz zapewni dotarcie do szerokiej grupy odbiorców.

DEMONSTRACJE I SAMPLING

Stworzymy atmosferę, dzięki której klient chętnie zapozna się z działaniem produktu. (Narzędzie wspierające sprzedaż dedykowany do kategorii non-food).

Zachęcimy shoppera do poznania walorów produktu przez tzw. trial i zbudujemy świadomość marki.

Egzekucja 100% – Wyegzekwujemy warunki zakontraktowane
przez Twoją firmę z sieciami handlowymi

Jeżeli jeszcze nie masz zawartych kontraktów z sieciami handlowymi, zapytaj o ofertę.

MONTAŻ POS, AUDYTY I MYSTERY SHOPPER

Opracujemy scenariusz i przeprowadzimy audyt wg Twoich wytycznych, m.in. audyt pracy doradców/hostess (Tajemniczy Klient) czy audyt standardów merchandisingowych w strukturze dedykowanej lub akcyjnie.

PROSTY I PRZYJAZNY PROCES REALIZACJI

przygotowanie projektu

3-2-1 start

wysyłka materiałów do akcji

Back To Top
Search