MS Services to jeden z największych dostawców usług outsourcingu w Polsce. Firma specjalizuje się w realizacji zleceń z zakresu wsparcia sprzedaży. W 2013 roku została wyróżniona tytułem obchodzi „Rzetelny Oursourcer 2013”, który jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nią usług.


 

Podczas Gali Outsourcing Stars 2013 MS Services została wyróżniona 2 nagrodami w kategorii Sprzedaż - za największy przyrost % kontraktów w 2013 r. oraz największy wzrost % zatrudnienia w 2013 r. (liczba etatów).


 

Diamenty Forbesa to nagrody przyznawane przez redakcję prestiżowego miesięcznika branżowego dla przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny roczny wzrost wartości. Oceniane były na podstawie sprawozdań finansowych złożonych do KRS. Dodatkowo została sprawdzona geneza wyniku laureatów w celu wyeliminowania przedsiębiorstw, w których skokowy wzrost wartości był efektem jednorazowych zdarzeń nadzwyczajnych.


 

 W latach 2009, 2010 i 2011 MS Services nagradzana była wyróżnieniem w plebiscycie gazele Biznesu organizowanym przez dziennik Puls Biznesu.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Nasz ranking publikujemy w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do grudniowego wydania "Pulsu Biznesu". Oprócz tego na specjalnej stronie gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na naszych rankingowych listach, począwszy od roku 2000.

Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od grudnia do marca „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczamy laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.


 

 Wpływowi w Outsourcingu - Najważniejszy miesięcznik branżowy „Outsourcing Magazine” uwzględnił przedstawicieli MS Services w gronie 100 najbardziej wpływowych osób polskiego outsourcingu.


 

W 2011 roku MS Services została wyróżniona tytułem Inwestora w Kapitał Ludzki.

Program badawczo - certyfikacyjny Inwestor w Kapitał Ludzki już od dziesięciu lat wyróżnia przedsiębiorstwa, które prowadzą politykę kadrową na najwyższym poziomie. Firmom i instytucjom, które uzyskają najlepsze wyniki, przyznawany jest tytuł oraz Godło Inwestora w Kapitał Ludzki.


 

MS Services jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Misją programu Rzetelna Firma jest promowanie etyki w biznesie oraz prezentowanie opinii Uczestników programu w ważnych kwestiach gospodarczych. Program wspiera firmy, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w budowaniu pozytywnego wizerunku i wiarygodności biznesowej. W ramach programu Rzetelna Firma przyznawane są prestiżowe wyróżnienia: Certyfikat Rzetelności i Złoty Certyfikat Rzetelności.