Logo MS Services

 

kliknij na logo, by pobraćMS Services - broszura firmowa

kliknij na grafikę, by pobrać broszuręMS Sales - broszura produktowa

kliknij na grafikę, by pobrać broszuręMS Support - broszura produktowa

kliknij na grafikę, by pobrać broszuręMS Connect - broszura produktowa

 

kliknij na grafikę, by pobrać broszuręAudyt - nowość w ofercie MS Services

MS Services wprowadza do swojej oferty NOWOŚĆ - usługę audytu procesów sprzedaży. 

Audyt procesu sprzedaży - nowa usługa w ofercie MS Services skierowana jest do firm, którym zależy nie tylko na wzrostach, ale również na poprawie jakości procesu sprzedażowego, a także na wdrożeniu oszczędności w realizacji stosowanego modelu sprzedaży. Audyt MS Services może być również odpowiedzią na pytanie o działania konkurencji, czy na potrzebę wygenerowania nowych pomysłów w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzedażą.


Podstawowym celem przeprowadzenia audytu jest dostarczenie przedsiębiorstwu wiedzy na temat błędów lub luk w procesie sprzedaży i opracowanie zestawu rekomendacji, które umożliwią poprawę kluczowych parametrów biznesowych, a tym samym wpłyną na wzrost efektywności sprzedaży. Podczas audytu MS Services analizuje m.in. dostarczone przez firmę dane, pracę jej handlowców i menedżerów, również terenowych i bada poziom wiedzy pracowników działu sprzedaży. 


MS Services wyróżniona za wkład w tworzenie nowych miejsc pracy

MS Services została wyróżniona w konkursie Kreator Miejsc Pracy zorganizowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. 


Celem konkursu było wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz zatrudnili najwięcej pracowników w 2013 r. 

W konkursie wyróżnione zostały przedsiębiorstwa charakteryzujące się dużym wzrostem zatrudnienia. Dodatkowe punkty można było zdobyć za przyjęcie do pracy młodych pracowników do 30. roku życia, z grupy 50+ oraz osób niepełnosprawnych. Oceniana była również rzetelność  pracodawców - m.in. to, czy zatrudniają pracowników na umowach o pracę.

 

Nagrody pracodawcom wręczył minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz podczas uroczystej gali, kóra odbywała się w czerwcu. 

 

 


MS Services wysoko oceniona przez Klientów w niezależnym badaniu

Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników MS Services zostały bardzo dobrze ocenione przez Klientów w niezależnym badaniu przeprowadzonym przez Millward Brown.


Wyniki badania przeprowadzonego przez Millward Brown na zlecenie wydawcy Media & Marketing Polska zostały opublikowane w Raporcie Specjalnym Agencje Marketingu Zintegrowanego. MS Services plasuje się w ścisłej czołówce firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W badaniu Klienci oceniali między innymi poziom satysfakcji z obsługi klienta, poziom zadowolenia ze współpracy z agencją, możliwości realizacji działań na terenie całego kraju a także deklarowali chęć polecenia usług agencji. 

Z treścią całego raportu można się zapoznać klikając TUTAJ

 


Prezes MS Services na liście 99 osobowości outsourcingu

Prezes MS Services - Jacek Szczepanowski został wyróżniony tytułem Osobowości Outsourcingu w raporcie 99 osobistości outsourcingu w Polsce opracowanym przez magazyn Outsourcing & More.


Na liście firm świadczących usługi outsourcingowe znajdują się wybitni menedżerowie zarówno dużych, międzynarodowych korporacji, jak i firm ogólnopolskich i o zasięgu lokalnym.

Jacek Szczepanowski - prezes MS Services, specjalizującej się usługach outsourcingu sił sprzedaży i merchandisingu, został wyróżniony obecnością w gronie tych wybitnych biznesmenów.


Komunikat w sprawie fałszywych ogłoszeń w serwisie Gumtree

Komunikat w sprawie fałszywych ogłoszeń z ofertami pracy w serwisie Gumtree

 

W połowie stycznia bieżącego roku, osoba podszywająca się pod pracownika MS Services, opublikowała w serwisie ogłoszeniowym Gumtree, ogłoszenie pod nazwą „Tajemniczy klient”, zawierające ofertę wykonania zlecenia na rzecz Banku Idea.

 

Informujemy, iż MS Services nie był autorem tego ogłoszenia zaś użytkownik serwisu Gumtree o nicku „Agnieszka” nie działał na jego zlecenie. MS Services pragnie podkreślić, że nigdy nie wymaga dokonywania jakichkolwiek opłat przez zleceniobiorców.

 


W połowie stycznia bieżącego roku, osoba podszywająca się pod pracownika MS Services, opublikowała w serwisie ogłoszeniowym Gumtree, ogłoszenie pod nazwą „Tajemniczy klient”, zawierające ofertę wykonania zlecenia na rzecz Banku Idea.

 

Informujemy, iż MS Services nie był autorem tego ogłoszenia zaś użytkownik serwisu Gumtree o nicku „Agnieszka” nie działał na jego zlecenie. MS Services pragnie podkreślić, że nigdy nie wymaga dokonywania jakichkolwiek opłat przez zleceniobiorców.

 

Uczulamy, iż zamieszczanie fałszywych ogłoszeń może być próbą wyłudzenia danych osobowych. Dane te mogą posłużyć m.in. do zaciągnięcia kredytu na rachunek osób, które je przekażą. Wątpliwości co do autentyczności oferty powinno wzbudzić żądanie przez autora ogłoszenia kserokopii dowodu osobistego czy wymóg wykonania przelewu w celu weryfikacji numeru rachunku bankowego zleceniobiorcy.

 

MS Services wyraża głębokie ubolewanie co do faktu, iż osoby, które odpowiedziały na fałszywe ogłoszenie, mogły zostać narażone na poważne konsekwencje wynikające z przekazania swych danych osobowych oraz wykonania przelewu bankowego.

 

W przypadku wątpliwości co do autentyczności ogłoszenia sygnowanego firmowym logiem MS Services, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami naszej firmy, pod następującym numerem: 22 882 08 17 lub mailowy pod adresem hr[at]msservices.pl.

 

MS Services raz jeszcze podkreśla, iż nie stosuje podobnych praktyk, a niniejsza sprawa zostanie niezwłocznie przekazana organom ścigania, w celu identyfikacji autora fałszywego ogłoszenia oraz ewentualnego pociągnięcia go do odpowiedzialności karnej.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd MS Services sp. z o.o.