MS Services wprowadza do oferty usługę audytu procesu sprzedaży

MS Services – lider wśród dostawców usług outsourcingu sił sprzedaży w Polsce, wprowadza do swojej oferty usługę audytu procesu sprzedaży i efektywności struktur sprzedażowych.


Rozwiń

W nieustannie zmieniających się warunkach rynkowych i przy silnej konkurencji umiejętność efektywnego prowadzenia procesów sprzedaży produktów i usług jest dla wielu przedsiębiorstw kwestią „być albo nie być”. Wiele firm szuka więc dobrych pomysłów i skutecznych sposobów na poprawę wyników. MS Services już od ponad dekady pomaga  firmom reprezentującym różne branże we wzmacnianiu przewag konkurencyjnych i generowaniu wzrostów wyników sprzedaży. Audyt procesu sprzedaży - nowa usługa w ofercie MS Services skierowana jest do firm, którym zależy nie tylko na wzrostach, ale również na poprawie jakości procesu sprzedażowego, a także na wdrożeniu oszczędności w realizacji stosowanego modelu sprzedaży. Audyt MS Services może być również odpowiedzią na pytanie o działania konkurencji, czy na potrzebę wygenerowania nowych pomysłów w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzedażą.

Podstawowym celem przeprowadzenia audytu jest dostarczenie przedsiębiorstwu wiedzy na temat błędów lub luk w procesie sprzedaży i opracowanie zestawu rekomendacji, które umożliwią poprawę kluczowych parametrów biznesowych, a tym samym wpłyną na wzrost efektywności sprzedaży. Podczas audytu MS Services analizuje m.in. dostarczone przez firmę dane, pracę jej handlowców i menedżerów, również terenowych i bada poziom wiedzy pracowników działu sprzedaży.

„W branży outsourcingu sił sprzedaży działamy już od ponad 10 lat i mamy na swoim koncie realizację ponad setki projektów na zlecenie przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Udało nam się wypracować autorski model efektywności procesu sprzedaży, dzięki zastosowaniu którego jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie zdiagnozować, które elementy procesu wymagają poprawy, zmiany lub usprawnienia, by osiągnąć lepsze efekty sprzedażowe. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza zaprocentuje dobrymi wynikami sprzedaży kolejnych firm, które skorzystają z naszej nowej usługi.” – przekonuje Jacek Szczepanowski, Prezes MS Services.

MS Services to lider wśród dostawców usług outsourcingowych specjalizujący się w realizacji działań z zakresu wsparcia sprzedaży. Powstała w 2003 roku firma ma na swoim koncie realizację najbardziej złożonych projektów sprzedażowych dla klientów reprezentujących m.in. branże: FMCG, finansową, energetyczną, turystyczną czy farmaceutyczną. Firma jest laureatem wielu nagród i wyróżnień branżowych, w tym: Sales Outsourcing Stars 2013 i Rzetelnego Outsourcera 2013. 


MS Services – od 10 lat na rynku usług wsparcia sprzedaży

MS Services – jeden z największych dostawców usług outsourcingu w Polsce, firma specjalizująca się w realizacji zleceń z zakresu wsparcia sprzedaży obchodzi 10-lecie działalności. Przyznany niedawno firmie tytuł „Rzetelny Oursourcer 2012” jest potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nią usług.


Rozwiń

10-lecie działalności jest dla MS Services nie tylko okazją do świętowania, ale również czasem podsumowania dotychczasowych osiągnięć i wprowadzenia zmian, które sprawią, że w nową dekadę firma wkroczy jeszcze lepiej przygotowana. Outsourcer wprowadza nowy, bardziej nowoczesny i przejrzysty podział swojej oferty, uwzględniając w niej elementy, które są odpowiedzią na oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Świadczone przez firmę usługi zostały podzielone na 3 przejrzyste kategorie. W ramach MS Sales firma oferuje usługę outsourcingu sprzedaży, w ramach MS Support - wspiera realizację procesów sprzedażowych i oferuje usługę merchandisingu, a w ramach MS Connect realizuje zlecenia z zakresu promocji sprzedaży. 10-lecie jest też okazją do zaprezentowania nowej odświeżonej identyfikacji wizualnej firmy oraz jej nowej strony internetowej.

„Przez ostatnich 10 lat ciężko pracowaliśmy na to, by stać się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych dostawców usług outsourcingowych w kraju. Cieszymy się, że nasze wysiłki doceniają nie tylko firmy, z którymi na co dzień mamy przyjemność współpracować, ale również niezależni eksperci, na co dowodem jest przyznany MS Services tytuł Rzetelny Outsourcer 2012. To dla nas  ważne wyróżnienie, przede wszystkim ze względu na fakt, że w badaniu, któremu firma została poddana, uczestniczyli również klienci – ostateczni odbiorcy oferowanych przez nas usług.  To z myślą o ich potrzebach stale się rozwijamy, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, podnosimy jakość usług i obsługi. Ostatnio jako sponsor targów outsourcingowych mieliśmy okazję przekonać się, że zainteresowanie usługami outsourcingu wsparcia sprzedaży nie maleje. A my możemy zaoferować klientom usługę najwyższej jakości potwierdzoną 10-letnim doświadczeniem i tytułem Rzetelnego Outsourcera.” –  przekonuje Jacek Szczepanowski, prezes MS Services. Rzetelny Outsourcer to tytuł przyznawany przez redakcję „Outsourcing Magazine” – najbardziej opiniotwórczego czasopisma branży outsourcingowej w Polsce. Firmy świadczące usługi outsourcingowe są poddawane wnikliwemu badaniu realizowanemu przez redakcję magazynu i zaproszonych przez nią ekspertów. Oceniane są między innymi: wielkość obrotów, wielkość inwestycji, standardy działania w ramach realizacji core businessu a także działania pozabiznesowe, a przede wszystkim zakresu usług, liczba, przyrost i czas trwania kontraktów.

MS Services to dostawca usług outsourcingowych specjalizujący się w realizacji działań z zakresu wsparcia sprzedaży. Powstała w 2003 roku firma ma na swoim koncie realizację najbardziej złożonych projektów sprzedażowych dla klientów reprezentujących z różnych branż: m.in. FMCG, finansowej, energetycznej, turystycznej czy farmaceutycznej. www.msservices.pl