MS Services to wyspecjalizowany zespół menedżerów sprzedaży. Jesteśmy ekspertami w zakresie budowy i zarządzania zespołami sprzedaży, niezależnie od branży. Działamy od 2003 roku. Przez ten czas zdobywaliśmy doświadczenia w realizacji projektów m.in. w branży FMCG, finansowej (finanse, bankowość, ubezpieczenia), budowlanej, elektrotechnicznej, farmaceutycznej, wydawniczej, energetycznej, technicznej, lotniczej/turystycznej. O wysokim poziomie naszych kompetencji świadczy doświadczenie naszych menedżerów, zdobyte w pracy zarówno dla polskich i dla międzynarodowych przedsiębiorstw.


Od początku naszej działalności, a więc już od ponad dekady, koncentrujemy nasze działania na rozwoju kompetencji sprzedażowych.

Założyciele MS Services to osoby bezpośrednio związanie z budowanie dystrybucji produktów Procter & Gamble oraz ze spółką Navo Polska Grupa Dystrybucyjna – ogólnopolskim dystrybutorem P&G od ponad 20 lat. Wywodzimy się z FMCG, ale przez ostatnich 10 lat realizowaliśmy projekty, dzięki którym zdobyliśmy doświadczenie w pracy również dla firm z innych branż.

W związku ze zmieniającymi się potrzebami rynku, w ramach MS Services wyodrębniliśmy zespoły kompetencyjne, które specjalizują się odpowiednio w outsourcingu sprzedaży – MS Sales, w merchandisingu, zarządzaniu materiałami POS i audytach punktów sprzedaży – MS Support, oraz w promocjach sprzedaży – MS Connect. MS Sales i MS Support odpowiadają za wsparcie działów sprzedaży naszych klientów, MS Connect oferuje działania trade & shopper marketingowe.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług wsparcia sprzedaży. Dzięki ciągłemu dążeniu do ponadprzeciętności, profesjonalizacji działań, wysokim standardom pracy i zarządzania projektami możemy zagwarantować wzrost sprzedaży produktów/usług naszych klientów a często również dostarczyć rezultaty przekraczające ich oczekiwania.

W codziennej pracy kierujemy się następującymi wartościami, które wyznają wszyscy pracownicy MS Services:

  • Odpowiedzialność i przedsiębiorczość
  • Jakość i doskonałość
  • Koncentracja na satysfakcji klienta
  • Zaufanie i praca zespołowa
  • Pragnienie zwycięstwa

Gwarantujemy bezpieczeństwo realizowanych projektów.