Logo MS Services

 

kliknij na logo, by pobraćMS Services - broszura firmowa

kliknij na grafikę, by pobrać broszuręMS Sales - broszura produktowa

kliknij na grafikę, by pobrać broszuręMS Support - broszura produktowa

kliknij na grafikę, by pobrać broszuręMS Connect - broszura produktowa

 

kliknij na grafikę, by pobrać broszuręAudyt - nowość w ofercie MS Services

MS Services wprowadza do swojej oferty NOWOŚĆ - usługę audytu procesów sprzedaży. 

Audyt procesu sprzedaży - nowa usługa w ofercie MS Services skierowana jest do firm, którym zależy nie tylko na wzrostach, ale również na poprawie jakości procesu sprzedażowego, a także na wdrożeniu oszczędności w realizacji stosowanego modelu sprzedaży. Audyt MS Services może być również odpowiedzią na pytanie o działania konkurencji, czy na potrzebę wygenerowania nowych pomysłów w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzedażą.


Podstawowym celem przeprowadzenia audytu jest dostarczenie przedsiębiorstwu wiedzy na temat błędów lub luk w procesie sprzedaży i opracowanie zestawu rekomendacji, które umożliwią poprawę kluczowych parametrów biznesowych, a tym samym wpłyną na wzrost efektywności sprzedaży. Podczas audytu MS Services analizuje m.in. dostarczone przez firmę dane, pracę jej handlowców i menedżerów, również terenowych i bada poziom wiedzy pracowników działu sprzedaży. 


MS Services wyróżniona za wkład w tworzenie nowych miejsc pracy

MS Services została wyróżniona w konkursie Kreator Miejsc Pracy zorganizowanym przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. 


Celem konkursu było wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz zatrudnili najwięcej pracowników w 2013 r. 

W konkursie wyróżnione zostały przedsiębiorstwa charakteryzujące się dużym wzrostem zatrudnienia. Dodatkowe punkty można było zdobyć za przyjęcie do pracy młodych pracowników do 30. roku życia, z grupy 50+ oraz osób niepełnosprawnych. Oceniana była również rzetelność  pracodawców - m.in. to, czy zatrudniają pracowników na umowach o pracę.

 

Nagrody pracodawcom wręczył minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz podczas uroczystej gali, kóra odbywała się w czerwcu. 

 

 


MS Services wysoko oceniona przez Klientów w niezależnym badaniu

Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników MS Services zostały bardzo dobrze ocenione przez Klientów w niezależnym badaniu przeprowadzonym przez Millward Brown.


Wyniki badania przeprowadzonego przez Millward Brown na zlecenie wydawcy Media & Marketing Polska zostały opublikowane w Raporcie Specjalnym Agencje Marketingu Zintegrowanego. MS Services plasuje się w ścisłej czołówce firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. W badaniu Klienci oceniali między innymi poziom satysfakcji z obsługi klienta, poziom zadowolenia ze współpracy z agencją, możliwości realizacji działań na terenie całego kraju a także deklarowali chęć polecenia usług agencji. 

Z treścią całego raportu można się zapoznać klikając TUTAJ

 


Prezes MS Services na liście 99 osobowości outsourcingu

Prezes MS Services - Jacek Szczepanowski został wyróżniony tytułem Osobowości Outsourcingu w raporcie 99 osobistości outsourcingu w Polsce opracowanym przez magazyn Outsourcing & More.


Na liście firm świadczących usługi outsourcingowe znajdują się wybitni menedżerowie zarówno dużych, międzynarodowych korporacji, jak i firm ogólnopolskich i o zasięgu lokalnym.

Jacek Szczepanowski - prezes MS Services, specjalizującej się usługach outsourcingu sił sprzedaży i merchandisingu, został wyróżniony obecnością w gronie tych wybitnych biznesmenów.